Pozłotnictwo
Renowacja zabytkowej stolarki i sztukaterii
Lustra postarzane

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Konserwacja i renowacja

Do zakresu naszej działalności należą prace mające na celu konserwację i renowację zabytkowych obiektów. Głównie specjalizujemy się w odnawianiu sztukaterii, polichromii, stolarki drewnianej, złoceń i stiuków. Odnawiamy też zabytkowe lustra i ramy do obrazów.

Współpracowaliśmy z czołowymi firmami tej branży przy takich obiektach jak Łazienki Królewskie, Muzeum w Wilanowie, Zamek Królewski. Na swoim koncie mamy prace prowadzone w jednej z zabytkowych londyńskich kamienic w ekskluzywnej dzielnicy Mayfair.

Braliśmy udział w pracach konserwatorskich i restauratorskich dekoracyjnego ekranu akustycznego (paludament) Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie generalnym wykonawcą robót była firma HEK Sp. z o.o.

 

Czym się zajmujemy

Projekty ram, oprawa obrazów i luster

Profesjonalna oprawa obrazów, fotografii i luster w wysokiej jakości ramy indywidualnie wykonane dla konkretnego dzieła czy lustra.

Czytaj więcej
Pozłotnictwo

Dekoracja nowych przedmiotów poprzez nakładanie ozdobnej warstwy złocenia jak również konserwacja i renowacja zabytkowych obiektów.

Czytaj więcej
Lustra postarzane

Wytwarzanie luster tradycyjną metodą nalewania prawdziwego srebra, a następnie oksydowania w taki sposób, aby uzyskać efekt postarzenia.

Czytaj więcej
Konserwacja i renowacja

Prace mające na celu odnawianie zabytkowych powierzchni, głównie stolarki drewnianej, sztukaterii, stiuków oraz złoceń.

Czytaj więcej
Dekoracje ścienne

Tworzone przez nas dekoracje ścienne to beton strukturalny, stiuki, malowidła ścienne, graffiti, oraz inne autorskie projekty.

Czytaj więcej

Referencje

Brak zdjęcia
Referencje
Dekorator wnętrz Luiza Drobek:

"Firma ERHOME wykonywała dla mojego Klienta dekorację na ścianę telewizyjną. Bardzo profesjonalnie odniosła się do terminu realizacji, zaproponowała ciekawy dekor nawiązujący do reszty pomieszczenia i utrzymała czystość w trakcie i po wykonaniu zadania."

Kontakt

 

 


 

ul. Gagarina 26/5
00-754 Warszawa

www.erhome.com.pl
e-mail: biuro@erhome.com.pl


tel.+48 535193433, +48 535417166

Osoba:
Email:
Telefon:
Wiadomość:
Wyślij