Pozłotnictwo
Renowacja zabytkowej stolarki i sztukaterii
Lustra postarzane

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Projekty ram, oprawa obrazów i luster

Oferujemy Państwu oprawę obrazów i fotografii w indywidualnie dobrane do danego dzieła ramy. Ten sposób oprawy gwarantuje niepowtarzalność i wyeksponowanie zarówno dzieła jak i ramy. Wykonując ramę na konkretne dzieło zminimalizujemy widczność łączeń w narożnikach bądź też całkowicie je zlikwidujemy. Oprócz tego, mają Państwo również możliwość wyboru szerokości i grubości lica ramy, jej koloru, intensywności czy odcienia patyny, jaką jest pokryta. Jako bazę do tych ustaleń służy nasz katalog wzorników, które można zmieniać tak, aby rama jak najbardziej odpowiadała Państwa potrzebom. Oczywiście zapewniamy Panstwu profesjonalną pomoc w doborze oprawy. Zapewniamy również należytą staranność w opiece nad powierzonym nam dziełem w przypadku, gdy zdecydujecie się Państwo dostarczyć je nam do oprawy. Wykonamy ramę także na podstawie dostarczonych nam wymiarów i gotową prześlemy sprawdzonym kurierem pod konkretny adres. W naszej pracy kładziemy duży nacisk na najwyższą jakość wykonania ram oraz materiałów do nich użytych. 

Oprawiamy także lustra tradycyjne, jak i wykonywane przez nas lustra postarzane.

Zapraszamy do zapoznania się ze wzornikami ram jakimi dysponujemy. Zapraszamy również do obejrzenia prac wykonanych przez nas.

 

Czym się zajmujemy

Konserwacja i renowacja zabytków

Prace mające na celu odnawianie zabytkowych powierzchni, głównie stolarki drewnianej, kamienia, sztukaterii, stiuków oraz złoceń.

Czytaj więcej
Pozłotnictwo

Dekoracja nowych przedmiotów poprzez nakładanie ozdobnej warstwy złocenia jak również konserwacja i renowacja zabytkowych obiektów.

Czytaj więcej
Lustra postarzane

Wytwarzanie luster tradycyjną metodą nalewania srebra, a następnie oksydowania w taki sposób, aby uzyskać efekt postarzenia.

Czytaj więcej
Projekty ram, oprawa obrazów i luster

Profesjonalna oprawa obrazów, fotografii i luster w wysokiej jakości ramy indywidualnie wykonane dla konkretnego dzieła czy lustra.

Czytaj więcej
Dekoracje ścienne

Tworzone przez nas dekoracje ścienne to beton strukturalny, stiuki, malowidła ścienne, graffiti, oraz inne autorskie projekty.

Czytaj więcej

Referencje

Kontakt

 

 


 

ul. Gagarina 26/5
00-754 Warszawa

www.erhome.com.pl
e-mail: biuro@erhome.com.pl


tel.+48 535193433, +48 535417166

Osoba:
Email:
Telefon:
Wiadomość:
Wyślij